Žaluzie Hajný - montáž bytových dopňkůŽaluzie Hajný - montáž bytových dopňkůŽaluzie Hajný - montáž bytových dopňkůŽaluzie Hajný - montáž bytových dopňkůŽaluzie Hajný - montáž bytových dopňkůŽaluzie Hajný - montáž bytových dopňků

Sítě proti hmyzu

Pevné sítě

Jsou nejpřirozenější a nejúčinnější ochranou proti obtížnému hmyzu. Rámky jsou vyrobeny z válcovaného hliníkového profilu.
Profily používáme 25 x 10 mm, 19 x 10 mm s límcem a 24 x 24 mm s odsazením pro okna s vysunutou okapnicí před rám okna. Na připevnění k rámu okna používáme pozinkované vruty nebo otočný úchyt, popřípadě nerezové háčky.

Samonavíjecí sítě

skládají se ze samonavíjecího hliníkového boxu, do kterého je pomocí pružinového mechanismu navíjena síťovina vedená v bočních vodících lištách opatřených kartáčkem.

Síťované dveře proti hmyzu

rám zhotoven z válcovaného hliníkového profilu 50 x 18 mm.
Dveře jsou vyztuženy uprostřed příčkou a mohou být doplněny okopovou lištou. Dále jsou vybaveny madlem, magnetkou a na přání samouzavíracím pantem.
U všech výrobků je použita síťovina z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly


Fotogalerie


   Tip: pro zvětšení obrázku na něj klikněte

www.zaluziehajny.cz         Tel: 602 708 360, 737 18 33 44 zaluziehajny@seznam.cz
Spolupracující firmy: Hörmann | Praktic | Velux

Folklórní soubor Haná Velká Bystřice Design&Webmaster: Vít Langer Folklórní soubor Haná Velká Bystřice